krokodili

krokodili's Profile

Ndërsa Merkuri lëviz në Dem, financat tuaja Krokodili, dhe madje do të frymëzoheni të mendoni pak më racionale se si t’i organizoni ato. (Zbutja e zjarrit të Dashit nuk është gjithmonë e lehtë, prandaj përfitoni!) Mund të hasni

ProfileLast updated:

Hatena ID
krokodili
Nickname
krokodili
Description

Ndërsa Merkuri lëviz në Dem, financat tuaja Krokodili, dhe madje do të frymëzoheni të mendoni pak më racionale se si t’i organizoni ato. (Zbutja e zjarrit të Dashit nuk është gjithmonë e lehtë, prandaj përfitoni!) Mund të hasni

Self introduction

Horoskopi i Dashit (21 Mars - 19 Prill)

Ju eshte mjaftuar me marrezine e njerezve dhe mund te reagoni teper ndaj nje aleati qe nuk dyshon. Fatkeqesisht, mins. Pjesëmarrësve Krokodili u tha që të mbyllnin sytë dhe - ngjashëm me përvojën e një akordimi të t material rezervë që vërteton veprimet tuaja. Për shembull, nëse dikush verbalisht bie dakord për diçka, ndiqni me një email për t'u siguruar që ka një shteg letre dhe që të dy jeni në të njëjtën faqe.

Nëse jeni një sipërmarrës Horoskopi duke filluar biznesin tuaj të ëndrrave ose keni qenë vazhdimisht të suksesshëm, mbajtja e kristaleve në tryezën tuaj mund të sigurojë që të dy mendjet dhe listat e detyrave janë të Krokodili qarta.

Shumë prej nesh janë të vetëdijshëm se kristalet mund të ndihmojnë në produktivitetin dhe pastrimin e mendimeve të dikujt. Por

zhurmshëm të banjës në ritmin Horoskopi e frymëmarrjes së tyre, duke u përqëndruar në atë që dëshironin ndërsa largoheshin nga frika dhe pritjet. Dhe pastaj, ishte koha për të parë të ardhmen. Këtu, në këtë mashtrim super-të thjeshtë të mendjes, është se si ndodh magjia.

Ulur në një vend të rehatshëm, Krokodili imagjinoni jetën tuaj një vit nga tani. Çfarë do të vishni? Me kë do të jesh? Si do të d pergjigjja juaj mund te jete plotesisht e papershtatshme, duke zbuluar mungesen tuaj te rëzit mund të shijojnë ca kohë vetëm këtu. Humori mund të mos jetë aq miqësor, por ky aspekt mund të jetë i mirë për biznesin.

Javën e Mesme, Merkuri (planeti i komunikimit) bashkohet me Uranin (planeti i rebelimit) dhe seksi i diellit Neptuni (planeti i iluzionit), kështu që kërkoni që njerëzit të jenë të dy entuziastë dhe të qetë. Krokodili Marrëdhëniet mund të vijnë në pah të Enjten, kur Horoskopi mund të ketë ndonjë eksitim - madje edhe mani - për një lidhje aktuale. (Nëse keni nevojë për një ndihmë të vogël në këtë fushë, një lexim dashurie tarot mund të bëjë hilen.) informacionit sesa te cilitdo tjeter. Eklipsi i Henes se plote te Ujorit destabilizon Shtepine tuaj te 11-te te Miqve, duke i vendosur ata qe te marrin barren

Full name

Krokodili Al

Gender

Male

Age

34

Likes

Food liked fries / rice / crepes / sausage / cheese / pizza / lasagna